امروز چهارشنبه - ۶ مرداد ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۸
خانه / چه خبر؟ / آخرین خبرها از واریز وام یک میلیونی یارانه‌بگیران/ امشب پیامک ارسال می‌شود

آخرین خبرها از واریز وام یک میلیونی یارانه‌بگیران/ امشب پیامک ارسال می‌شود

سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا وزارت رفاه جزئیات دریافت وام قرض‌الحسنه یک میلیون تومانی حمایتی کرونا را برای یارانه بگیران اعلام کرد.

حسین میرزایی درباره نحوه ثبت‌نام و دریافت وام یک میلیونی به یارانه بگیران اظهار کرد: از امشب برای تمامی سرپرستان خانوارهایی که یارانه دریافت می‌کنند، پیامکی با سرشماره v.refah ارسال می‌شود.

وی افزود: این افراد در صورت تمایل برای دریافت تسهیلات باید از طریق همان خط تلفن همراه، کد ملی خود را در پاسخ به این پیامک ارسال کنند.

سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا با بیان اینکه ارسال پیامک‌های وزارت رفاه تا آخر هفته ادامه دارد و سرپرستان خانوار تا ۳۱ فروردین ماه فرصت دارند که در صورت تمایل کدملی خود را برای این سرشماره ارسال کنند تاکید کرد که سیمکارت باید حتما به نام سرپرست خانوار باشد و اگر سرپرست سیمکارتی به نام خود ندارد باید نسبت به تهیه آن اقدام کند.

میرزایی ادامه داد: ارسال کدملی به منزله تاییدیه رسمی است. ما شماره ملی را با شماره تلفن همراه تطبیق می‌دهیم و فرد باید در لیست یارانه بگیران باشند. در نهایت فهرست را در اختیار سازمان هدفمندی یارانه‌ها قرار می‌دهیم.

وی با بیان اینکه تا انتهای ماه مبارک شعبان و اوایل ماه مبارک رمضان این مبالغ به حساب افراد متقاضی واریز می‌شود، اظهار کرد: این وام قرض الحسنه است و در قالب اقساط ۳۵ هزار تومانی از حساب یارانه افراد کسر می‌شود.

سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا همچنین توصیه کرد که مردم مراقب تماس‌ها و پیامک‌های جعلی باشند و در این باره گفت: ما هنوز پیامکی ارسال نکرده‌ایم اما مردم شروع به ارسال پیام به سرشماره ۶۳۶۹ کرده‌اند که اصلا نیازی به آن و همچنین مراجعه حضوری نیست.

ShortLink: https://rahro-rayaneh.ir?p=539

همچنین ببینید

ارزش روز سهام عدالت چقدر است؟ / محاسبه حداقل مبلغ واریزی بانک‌ها

طبق آخرین اعلام‌ها، ارزش روز سهام عدالت چقدر است؟ آنها که اجازه فروش ۳۰ درصد ارزش سهام عدالت خود را به بانک‌ها داده‌اند حداقل چقدر دریافتی خواهند داشت؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *