امروز دوشنبه - ۱۱ مرداد ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۱
خانه / تکنولوژی و فناوری / پیش فروش عادی و فروش اعتباری ایران خودرو / دی ماه ۹۸

پیش فروش عادی و فروش اعتباری ایران خودرو / دی ماه ۹۸

از تمامی مشتریان گرامی جهت ثبت نام خودرو توسط این دفتر خواهشمندیم قبل از هرگونه اقدامی از طریق واتساپ دفتر به شماره ۰۹۰۱۳۶۶۹۳۵۰ حتما هماهنگی های لازم را مبذول فرمایند. زیرا ظرفیت ثبت نام دفتر محدود و تقاضا زیاد می باشد.

پیش فروش ایران خودرو از روز شنبه ۲۸ دی ۹۸ لغایت دوشنبه ۳۰ دی ۹۸ آغاز میشود، با توجه به گرانی بنزین در اقدامی عجیب در جدیدترین شرایط پیش فروش ایران خودرو، خبری از خودروهای دوگانه سوز و گازسوز این شرکت نیست!

به اطلاع کلیه مشتریان محترم ونمایندگیهای مجاز می رساند شرایط پیش فروش ایران خودرو از ساعت ۱۱ صبح روزهای شنبه مورخ ۹۸/۱۰/۲۸ لغایت دوشنبه ۹۸/۱۰/۳۰ و به شرح جداول پیوست و با توضیحات ذیل ارائه می گردد.

در جدیدترین شرایط پیش فروش ایران خودرو ویژه دی ماه ۹۸ ، خودروهای پژو ۲۰۷ ، دنا پلاس، پژو پارس سال، پژو ۲۰۶ تیپ ۲، پژو پارس LX و سمند LX سال با موعد تحویل دی۹۹ در سایت ایران خودرو قابل عرضه می باشند و دیگر خبری از پژو ۴۰۵ نیست !

در طرح پیش فروش ایران خودرو در دی ماه ۹۸، این شرکت برای هر روز خودروهای خاصی را در نظر گرفته است که لیست آن را در جدول زیر مشاهده میفرمایید.

شایان ذکر است ثبت نام کنندگان حداقل باید تا دی ۹۹ برای تحویل خودروهایشان صبر کنند و آن هم با قیمت غیر قطعی و نامشخص !

همچنین فروش اعتباری نیز در تاریخ ۲۹ دی ماه ۹۸ ساعت ۱۰ صبح اغاز می گردد که به شرح جدول زیر می باشد:

ShortLink: https://rahro-rayaneh.ir?p=460

همچنین ببینید

ارزش روز سهام عدالت چقدر است؟ / محاسبه حداقل مبلغ واریزی بانک‌ها

طبق آخرین اعلام‌ها، ارزش روز سهام عدالت چقدر است؟ آنها که اجازه فروش ۳۰ درصد ارزش سهام عدالت خود را به بانک‌ها داده‌اند حداقل چقدر دریافتی خواهند داشت؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *