امروز جمعه - ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۷
خانه / چه خبر؟ / دریافت کارت آزمون سراسری سال ۱۳۹۵

دریافت کارت آزمون سراسری سال ۱۳۹۵

سلام دوستان.

بالاخره بعد از تاخیر چند ساعته، کارت شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ قابل مشاهده شد.

لطفا به توضیحات کارت که در زیر آورده شده دقت فرمائید و در آخر فایل PDF ضمیمه شده راهنمای آزمون را دریافت و مطالعه نمائید.

توضیحات از زبان سنجش :

داوطلب گرامی به توضیحات ذیل توجه نمائید:
۱- چنانچه مغایرتی در بندهای ۱ ،۳ ،۴، ۷ ،۱۲ ،۱۳ ، ۱۴ ، ۱۵ ،۱۶ ،۱۷، ۱۸ ، ۱۹ ، ۲۰ ، ۲۱ و ۲۳ کارت شرکت در آزمون شما وجود دارد لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا تاریخ ۹۵/۰۴/۲۵ منحصراً به سایت اینترنتی سازمان سنجش(قسمت ویرایش اطلاعات) مراجعه و با توجه به توضیحات مندرج در سایت نسبت به اصلاح موارد اقدام نمائید
تبصره: داوطلبانی که سال اخذ مدرک دیپلم آنان سال ۱۳۸۴ به بعد می باشد ،چنانچه خواستار ویرایش اطلاعات مندرج در بندهای ۱ ، ۳ ، ۴ ، ۷ ، ۱۲ ، ۱۵ و ۱۶ می باشند چنانچه در زمان ثبت نام اولیه نسبت به تایید بندهای فوق اقدام و کد سوابق تحصیلی دریافت نموده باشند، در این مرحله هرگونه ویرایشی در خصوص اطلاعات فوق انجام دهند، اعمال ویرایش اطلاعات منوط به هماهنگی سازمان سنجش و تایید اداره آموزش و پرورش محل اخذ مدرک دیپلم داوطلبان می باشد.
۲- چنانچه نسبت به اطلاعات مندرج در بندهای الف تا ج به شرح ذیل معترض می باشید ضروری است در روزهای سه شنبه ۹۵/۰۴/۲۲ و چهارشنبه مورخ ۹۵/۰۴/۲۳ از ساعت ۸ الی۱۲ و ۱۴ الی ۱۸ به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه براساس جدول شماره۲ اطلاعیه مراجعه نمائید.
الف-مغایرت در بندهای ۲ ، ۶ ،۸، ۹و ۱۰ ( جنس ، دین، زبان امتحانی، معلولیت و بهیار )
ب- فاقد عکس بودن کارت،فاقدمهر بودن عکس ، واضح نبودن عکس و . . . (همراه داشتن دو قطعه عکس ۴*۳ ،کارت ملی و یا شناسنامه عکسدارالزامی می باشد)
ج- چنانچه شماره داوطلب شما چه به صورت عددی و یا به صورت حروف ناخوانا می باشد
۳- در خصوص بند۲۲ (علاقمند به گزینش در دانشگاه پیام نور و موسسات غیرانتفاعی) به اطلاعیه سازمان که بر روی سایت سازمان قرار دارد مراجعه شود.
۴- درخصوص علاقمندی به گزینش در رشته های دانشگاه آزاد اسلامی به اطلاعیه سازمان که بر روی سایت سازمان قرار دارد مراجعه شود.
۵- چنانچه سهمیه درخواستی شما غیر از سهمیه مناطق می باشد و در بند ۱۷ کارت شرکت در آزمون سهمیه مناطق درج گردیده لازم است به ترتیب ذیل عمل نمائید:
۱-۵-کلیه داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه‌های بنیاد شهید و امورایثارگران و سهمیه رزمندگان ارگان ستاد نیروهای مسلح جهت اعلام مغایرت حداکثر تا تاریخ ۹۵/۰۴/۲۵ منحصراً به سایت اینترنتی سازمان سنجش(قسمت ویرایش اطلاعات) مراجعه و با توجه به توضیحات مندرج در سایت نسبت به اصلاح موارد اقدام نمائید تادرصورت تایید سهمیه توسط ارگان مربوط ، سهمیه برای شما اعمال می گردد.در غیراینصورت با سهمیه مناطق گزینش خواهند شدو هیچگونه اعتراضی قابل قبول نمی‌باشد.
۲-۵-سایر داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه (بجز داوطلبان مندرج در بند ۱-۵فوق) برای روشن شدن وضعیت سهمیه خود ،حداکثر تا تاریخ ۹۵/۰۴/۲۶ به ارگان مربوط (ستادمشترک سپاه پاسداران-وزارت جهادکشاورزی)مراجعه نمایند بدیهی است درصورت دارا بودن سهمیه و تایید توسط ارگان ذیربط ، سهمیه درخواستی اعمال می گردد.در غیراینصورت با سهمیه مناطق گزینش خواهند شد و هیچگونه اعتراضی قابل پذیرش نمی‌باشد.
۶-در زمان حضور در جلسه آزمون ، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون ، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است .
۷-اثر انگشت و محل امضا بر روی کارت شرکت در آزمون حتما باید توسط داوطلب قبل از حضور در جلسه امتحان تکمیل گردد.
۸- این قسمت را از محل تعیین شده فوق (خط چین) جدا نموده وبرای بهره برداری در مراحل بعدی آزمون نزد خود نگهداری نمائید .
۹- درب حوزه های امتحانی صبحها راس‌ ساعت‌ ۷٫۰۰ صبح و بعداز ظهرها راس ساعت ۱۴٫۳۰ بسته خواهد شد. فرآیندبرگزاری آزمون صبح راس‌ ساعت‌ ۷٫۳۰ و بعد از ظهر راس ساعت ۱۵٫۰۰ آغاز می گردد . لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن درب سالنهای امتحانی ممانعت بعمل خواهد آمد .
۱۰- لازم به تاکید است همراه داشتن تلفن همراه ،ساعت هوشمند و دستبند هوشمند حتی بصورت خاموش در جلسه آزمون تخلف محسوب شده و با متخلفین طبق قانون رسیدگی به تخلفات و جرائم آزمونهای سراسری رفتار خواهد شد.ضمناً از آوردن وسایل اضافی از جمله ماشین حساب، کیف دستی ، ساک دستی ،کتاب ، جزوه ، و . . . در جلسه آزمون خودداری شود .
برای آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون از راهنمای شرکت در آزمون که برروی سایت قرار دارد پرینت تهیه و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام نمائید.
تذکرمهم۱:داوطلبانی مشمول اعمال سوابق تحصیلی می باشندکه عنوان دیپلم آنهاریاضی،تجربی،انسانی یاعلوم ومعارف اسلامی باشدودیپلم خودرادر سالهای ۱۳۸۴تا ۱۳۹۳ اخذنموده باشند.
تذکرمهم۲:درصورت مشاهده هرگونه مشکل در خصوص نمرات آموزش و پرورش،عدم ارسال آنهابه سازمان سنجش،مشمول یاغیرمشمول بودن لازم است حداکثرتاتاریخ ۹۵/۰۴/۲۷ به منطقه آموزش و پرورش محل اخذدیپلم خودمراجعه نماید.
تذکر مهم ۳: داوطلبان گروه آزمایشی هنر توجه داشته باشند برای شرکت در آزمون عملی رشته های نقاشی ـ ارتباط تصویری ـ هنرهای تجسمی ـ طراحی پارچه و لباس،طراحی صنعتی، ادبیات نمایشی،مجسمه سازی،موسیقی ایرانی،موسیقی جهانی،کتابت و نگارگری،آهنگسازی،بازیگری-کارگردانی،طراحی صحنه،نمایش عروسکی و عکاسی می بایست نسبت به انتخاب یک یا حداکثر دو مورد از رشته های تحصیلی ذکرشده به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش مراجعه نمایند.

برای نمایش برگ‌راهنمای‌ کارت شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۵کلیک کنید

ShortLink: https://rahro-rayaneh.ir?p=211

همچنین ببینید

ارزش روز سهام عدالت چقدر است؟ / محاسبه حداقل مبلغ واریزی بانک‌ها

طبق آخرین اعلام‌ها، ارزش روز سهام عدالت چقدر است؟ آنها که اجازه فروش ۳۰ درصد ارزش سهام عدالت خود را به بانک‌ها داده‌اند حداقل چقدر دریافتی خواهند داشت؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *