امروز چهارشنبه - ۶ مرداد ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۸
خانه / بیمه و دارائی

بیمه و دارائی

بیمه و دارائی دو دغدغه تمام نشدنی از تمام کارگاه ها، بنگاه های اقتصادی، مغازه ها، شرکت ها و تمام صنوف تجاری و خدماتی می باشد که مودی و کارفرما باید طبق برنامه ای منظم در زمان های خاص به این تکلیف عمل نماید.

رهرو رایانه با آگاهی به این مهم، توانسته است این دغدغه را به بهترین نحو برطرف و خدماتی ارائه نماید تا مودی و کارفرما بدون کوچکترین حراسی لیست های مورد نیاز خود را برای سازمان های تامین اجتماعی و امور مالیاتی ارسال نماید.

همانطور که آگاهید، در صورت عدم تسلیم به موقع لیست های بیمه تامین اجتماعی و یا لیست های حقوقی دارائی، و همچنین اظهارنامه های فصلی و سالیانه، علاوه بر جریمه های در نظر گرفته شده، امتیازهایی از جمله معافیت مالیاتی و … را از دست خواهید داد.

مرکز کامپیوتر رهرو رایانه با بیش از ۶ سال تجربه تخصصی در این زمینه، توانسته هم اکنون به بیش از ۳۵۰۰ کارگاه تولیدی و خدماتی، انواع صنف ها و مغازه ها، شرکت ها و پیمانکاران محترم در سراسر کشور این خدمات را به بهترین و سریعترین شکل ممکن ارائه نماید.

یکی از برترین خدمات رهرو رایانه، ارائه خدمات بیمه و دارائی به ورت کاملا غیر حضوری می باشد. در این اقدام بی نظیر در کل کشور، کارفرما و مودی قادرند بدون دغدغه فراموشی و یا ترک محل کار خود جهت انجام این امور، قبوض مورد نیاز خود را در گوشی خود دریافت نمایند.

خدمات غیر حضوری رهرو رایانه بصورت کاملا تخصصی در راستای تکریم ارباب رجوع به شرح زیر اعلام می باشند:

 1. ارسال یادآوری های منظم به مشترکین محترم از طریق پیامک
 2. ارسال قبوض بیمه و دارائی + لیست پرسنل از طریق:
  1. پیامک
  2. تلگرام
  3. واتساپ
  4. ایمیل
  5. فکس
  6. پیک (جهت همشهریان عزیز شیرازی)
 3. ارائه مشاوره رایگان به تمامی مشترکین گرامی و ارجمند بصورت آنلاین

لطفا جهت دریافت اشتراک و خلاصی از هیاهوی خیابان ها، همین حالا با ما تماس گرفته و از این پس لیست های خود را در گوشی تلفن همراه خود دریافت کنید.

لطفا برای مشاهده راه های ارتباط با ما اینجا را کلیک فرمائید.